Orange Business Services en Cisco verzorgen virtualisatie van SD-WAN netwerk

Op het Cisco Live Event Europe, liet Orange Business Services de nieuwste ontwikkeling zien binnen zijn wereldwijde SD-WAN portfolio: de integratie van een Cisco SD-WAN virtual network function (VNF) op het Cisco Enterprise Network Compute System (ENCS). Het platform biedt een volledig virtuele oplossing voor netwerkdiensten en is onderdeel van het Orange universal customer premise equipment (uCPE) aanbod. Deze nieuwe aanpak is een aanvulling op de bestaande mogelijkheden op het gebied van apparaten en/of cloud gebaseerde mogelijkheden. Orange Business Services versterkt hiermee niet alleen zijn aanbod op het gebied van SD-WAN, tevens past het in de strategie om uit te breiden naar software-defined networks (SDN).

 Orange gebruikt SD-WAN technologie om veilige, hybride verbindingen voor organisaties in elk soort netwerk te bieden, met inbegrip van MPLS, internet en satelliet met real-time gecentraliseerd beheer van netwerkfuncties, applicatiebeleid en -zichtbaarheid.

SD-WAN geeft bedrijven een effectieve en veilige oplossing voor hun steeds grotere vraag naar cloud, bandwijdte en internet. Daarnaast verhoogt het de prestaties van applicaties, ongeacht of ze draaien vanuit de cloud of een eigen datacenter.

Dankzij uPCE kan Orange binnen een minuut op iedere website van een organisatie – waar dan ook ter wereld – geautomatiseerde Cisco SD-WAN Deployement op basis van Viptela technologie bieden. uPCE heeft meerdere extra functies, zoals beveiliging die centraal en naar behoefte kan worden beheerd. Hierdoor kunnen organisaties de kantoorconfiguratie dynamisch aanpassen en zo de gebruikservaring optimaliseren.

“Dit project versterkt ons langdurig partnerschap met Cisco. Samen zorgen we voor innovaties in SD-WAN en het bredere netwerk, voor al onze klanten wereldwijd. Deze ontwikkelingen zullen meehelpen om de droom van intent-based netwerken te realiseren. Hierbij wordt kunstmatige intelligentie gebruikt om automatisch netwerken te beheren, gebaseerd op de voorspelde vraag van de gebruiker. Dit leidt tot betere prestaties en beveiliging van applicaties en uiteindelijk een betere continuïteit van het bedrijf”, zegt Pierre-Louis Biaggi, vice president, Connectivity, Orange Business Services.

“SD-WAN biedt een belangrijke basis voor het transformeren van netwerkdiensten door Service Providers”, zegt Sachin Gupta senior vice president, product management bij Cisco Enterprise Networking. “Wij zijn erg blij dat Orange de adoptie van SD-WAN versneld met behulp van Cisco’s  ENCS platform. Onze partnerschap zal de transformatie van de klant naar cloud  en digitaal versnellen, terwijl we new-age capaciteiten voor simpele werkzaamheden en de zichtbaarheid en prestaties van applicaties leveren.”

Door simpele end-to-end oplossingen als een geheel aan te bieden door virtuele oplossingen zoals SD-WAN van Cisco, is Orange in staat organisaties de behendigheid, betrouwbaarheid en kostenefficiëntie te bieden waarmee ze hun digitale transformatie kunnen versnellen.

 

Auteur |   ·   donderdag 8 feb, 2018

Deel dit artikel

Lees meer ICT nieuwsnaar homepage »

Smartshore benoemt Mario der Weduwen tot lid Raad van Advies

Smartshore benoemt Mario der Weduwen tot lid Raad van Advies

Smartshore, internationaal IT-dienstverlener, stelt per direct Mario der Weduwen aan als nieuw lid van Raad van Advies (RvA). Met ruim dertig jaar ervaring in leiderschap, onder meer als CIO en CTO, zal Der Weduwen bijdragen aan de verdere professionalisering en groei van Smartshore. De benoeming past bij de ambities van Smartshore om haar positie als

Vier bewegingen binnen de techsector in 2025

Vier bewegingen binnen de techsector in 2025

Experts signaleren ontwikkelingen in AI, security en regelgeving Nieuwegein, 4 juni 2025 – AI, security en strengere regelgeving zetten de techsector op scherp. Dat bleek gisteren tijdens Experts Live Netherlands, een community kennisevenement rondom Microsoft technologie. Meer dan tweeduizend IT-professionals kwamen samen in het NBC Congrescentrum om te sparren, kennis te delen en bij te

Deep Sleep Technologies voert slaaponderzoek uit met nieuwe vorm van neurostimulatie technologie

Deep Sleep Technologies voert slaaponderzoek uit met nieuwe vorm van neurostimulatie technologie

Ondernemer Michiel Verstraten brengt nacht door in UvA-lab voor slaapmeting Amsterdam, 1 mei 2025 – Ondernemer Michiel Verstraten nam vannacht deel aan het slaaponderzoek van Deep Sleep Technologies, waarbij een nieuwe vorm van neurostimulatie technologie werd gebruikt. Het onderzoek vond plaats in het Sleep & Memory Lab van de Universiteit van Amsterdam, dat gespecialiseerd is

Aantal persoonlijke meldingen bij Nederlandse servicedesks is in één jaar tijd bijna verdubbeld

Aantal persoonlijke meldingen bij Nederlandse servicedesks is in één jaar tijd bijna verdubbeld

Het aantal persoonlijke meldingen bij Nederlandse servicedesks is in één jaar tijd bijna verdubbeld. In het afgelopen jaar werd maar liefst 42 procent van alle meldingen van mens-tot-mens doorgegeven. Een jaar geleden bedroeg dit slechts 25 procent van alle meldingen. Dit blijkt uit een onderzoek van detacheringsbureau Linden-IT onder negentig Nederlandse bedrijven met een helpdesk.

Nieuwe DSA-wetgeving uitdaging digitale marketeers

Nieuwe DSA-wetgeving uitdaging digitale marketeers

De nieuwe DSA-wetgeving (Digital Service Act van de EU) die sinds 1 januari ook geldt voor kleinere digitale ondernemers, vormt een flinke uitdaging voor digitale marketeers, aldus Nasser al Kamouchi, directeur van de Whello Group uit Amsterdam. Hij ziet nadelen als minder effectieve marketing, een lagere ROI en toenemende kosten (met alle risico’s, zie verderop),

In samenwerking met

banner

Dossiers

Partnerdossiers



ICTtrends.nl

ICTtrends.nl is het platform voor en over IT en IT-management. Behalve de belangrijkste trends en nieuwsfeiten in de IT-wereld biedt ICTtrends.nl ook achtergronden en praktische handvatten.

Contact

ICTtrends.nl
Telefoon: 020 – 760 2671 (werkdagen)
Mail: redactie@icttrends.nl

ICT rubrieken